The Middle Earth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Middle Earth

The Middle Earth
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Разходка по бреговете на езерото..

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Кейт
Елф
Кейт


Брой мнения : 29
Points : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Информация за героя
Име:: Кейт
Раса:: Елфи
Години:: 116

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 4:32 pm

"Тук е красиво.. Винаги съм обичала това място.." мислеше си дългокосата елфка. Тя стоеше на брегът на едно от езерата в Лотлориен и се наслаждаваше на топлия ден. Слънцето напичаше гърба и и на нея и беше топло. Излегна се на меката трева и се загледа в красивото синьо небе. Тъй като очите и срещнаха лъчите на слънцето, цветът им се смени. От красиво светлосиньо те се превърнаха в тревистозелен рай. Кейт се замисли за целия си живот. Спомни си хубавите моменти, както и лошите.. Дните като този винаги и даваха повод да помисли за живота си. Реши да стане и да се разходи по поляната. Стана и бавно запристъпва. Изведнъж зад нея се чу шум. Тя се обърна и видя.. една малка сърничка да излиза от храста. Елфката се засмя и се протегна да откъсне малко листенца от близкия клон, които даде на животинчето...

П.С. - Всеки да се чуства поканен. Smile Знам, че РП-то не е много дълго и се извинявам.
Върнете се в началото Go down
Bobby
Човек



Брой мнения : 28
Points : 29
Join date : 03.08.2009

Информация за героя
Име:: Саймън Крос
Раса:: Хора
Години::

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 4:38 pm

Тогава се появи младия Саймън.
- Здрасти, мислех, че тука ловът е разрешен тъкмо се опитвах да хвана сърната за да си я сготвя вечерта. При нас в Гондор има и други ястия, но аз отдавна не съм се прибирал там, обикалям из средната земя в търсене на нови приятели и приключения. Впрочем аз съм Саймън Крос. Надявам се, че не се натрапвам като обикалям из Лотлориен, тези земи са повече на елфите, а аз съм от хората....
Върнете се в началото Go down
Кейт
Елф
Кейт


Брой мнения : 29
Points : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Информация за героя
Име:: Кейт
Раса:: Елфи
Години:: 116

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 4:43 pm

Елфката се сепна и се изправи.
-Ооо, извинявам се, нямах никаква представа - каза тя, докато изтупваше ръцете си в роклята.
-Аз съм Кейт. Отново извинявай, че провалих лова ти. Не се натрапваш. На всички е разрешено да обикалят тук. - Кейт се усмихна и продължи - Мислех че само аз идвам на това място, не знаех че има и други, които го знаят.. Е, ще останеш ли да поговорим? - попита елфката и се настани до брега на езерото..
Върнете се в началото Go down
Bobby
Човек



Брой мнения : 28
Points : 29
Join date : 03.08.2009

Информация за героя
Име:: Саймън Крос
Раса:: Хора
Години::

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 5:28 pm

-Ами аз както казах, не съм се прибирал у дома в Гондор, скитам из пространството и срещам нови приятели. Няма нищо по-късно ще потърся някой друго животинче да сготвя и без това сега не е време за ядене още е твърде рано. Аз за първи път идвам тук и се учудвам колко е красиво, ще запомня това място, както и теб, толкова красива жена не бях виждал до сега. Разбирасе, че ще остана, не бързам за никъде...
Върнете се в началото Go down
Кейт
Елф
Кейт


Брой мнения : 29
Points : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Информация за героя
Име:: Кейт
Раса:: Елфи
Години:: 116

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 5:40 pm

Саймън отправи няколко комплимента към Кейт и тя се засмя, а звънкият 'и смях оттекна из цялата гора.
-Благодаря, много мили думи. Хайде, сядай - подкани го елфката, след това се обърна и се загледа в далечината... Погледът и следеше назъбените върхове на планините, величествените орли, които прелитаха над тях.. Изведнъж, както беше поставила ръката си на земята, нещо я погъделичка.. Тя вдигна дланта си и я огледа. Нямаше нищо. "Явно е била трявата" каза си Кейт и отново се загледа.
Върнете се в началото Go down
Bobby
Човек



Брой мнения : 28
Points : 29
Join date : 03.08.2009

Информация за героя
Име:: Саймън Крос
Раса:: Хора
Години::

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 5:51 pm

Тогава Саймън изрече:
-Ти всъщност от къде си? Къде живееш? На колко години си? Чувал съм, че елфите живеят много много години и може би и ти си на доста години? Искаш ли по-късно да се поразходим, да вземем нещо за ядене? Аз не знам елфите какво ядат? Той се загледа напреде в великите планини, колко красиви бяха те и като малък колко бе мечтал да ходи да ги разучава, но родителите му не го пускаха поради факта, че там има всякакви чудовища и подобни твари, произлезли от Мордор. Сега като беше голям и самостоятелен още не беше сбъднал мечтата, но скоро мислеше да отиде да разгледа планините, както и великите майстори - джуджетата и техните велики мини.
Върнете се в началото Go down
Кейт
Елф
Кейт


Брой мнения : 29
Points : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Информация за героя
Име:: Кейт
Раса:: Елфи
Години:: 116

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 5:59 pm

Кейт едвам успя да запомни въпросите, които Саймън и зададе, и веднага започна да отговаря.
-Родена съм и съм отрастнала тук, в Лотлориен. Все още живея тук. - и тя размаха ръката си наоколо, за да покаже.
-Наскоро навърших сто и шестнадесет години. И явно източниците ти са били достоверни - засмя се тя. -Може да се поразходим, ще ми бъде приятно. - елфката се замисли за момент.
-А ти? От къде си и на колко си? - Кейт зачака отговора на Саймън.
Върнете се в началото Go down
Bobby
Човек



Брой мнения : 28
Points : 29
Join date : 03.08.2009

Информация за героя
Име:: Саймън Крос
Раса:: Хора
Години::

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 6:04 pm

- Радвам се поне, че източниците не са ме лъгали, обаче сто и шестнадесет години са доста изживени дни...
- Аз съм родом от Минас Тирит, града на кралете, до 20 годишна възраст живях там и се бих в името на Гондор, но сега вече 5 години обикалям сам из пустошта. Не искам да седя повече в Минас Тирит твърде скучно е за мен. Аз търся нови приключения и битки, макар и да съм сам. До сега един път се присъединих към Рохан в една битка, иначе си убивам по-пътя разни гоблини разузнавачи... Добре нека се поразходим малко....
Върнете се в началото Go down
Кейт
Елф
Кейт


Брой мнения : 29
Points : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Информация за героя
Име:: Кейт
Раса:: Елфи
Години:: 116

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 6:11 pm

Те станаха и Кейт попита:
-Да, вярно е, сто години не са малко време.. Дори доста.. - тя се замисли и продължи:
-Значи си на двадесет и пет? В сравнение с мен, ти си мноого млад - Саймън се засмя и елфката заедно с него.
-Къде ще се разходим? - попита тя и зачака отговора на въпроса си.
Върнете се в началото Go down
Bobby
Човек



Брой мнения : 28
Points : 29
Join date : 03.08.2009

Информация за героя
Име:: Саймън Крос
Раса:: Хора
Години::

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 6:39 pm

-Нека не се отдалечаваме много, нали живееш тука и затова. Дай да се разходим около Лотлориен, че когато се стъмни да не се бавиш много и да не се безпокоят родителите ти... Кейт стана и започнаха да вървят. През пътя си говореха и се шегуваха, докато не видяха...
Върнете се в началото Go down
Amarie
Елф
Amarie


Брой мнения : 196
Points : 365
Join date : 03.08.2009
Age : 33
Местожителство : Deutschland

Информация за героя
Име:: Амарие
Раса:: Елфи
Години:: 100

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 7:30 pm

Амарие не беше идвала от много време в Лотлориен, но сега пътят й я беше довел точно тук. Обичаше да се разхожда покрай това езеро и да усеща свежата трева, гъделичкаща босите й крака. Не беше идвала от много отдавна и не очакваше да види някой, но изведнъж съзря два силуета, приближаващи към нея. Странно - елф и човек. Това не беше много често срещана комбинация, особено в Лотлориен, но всичко си имаше първи път, нали така?! Когато и те вече я забелязаха, тя им се усмихна:
- Здравейте! - поздрави ги тя й продължи: - Не очаквах, че има някой тук, но се радвам да разбера, че е така. Между другото, аз съм Амарие. А вие сте?
Върнете се в началото Go down
https://the-middle-earth.bulgarianforum.net
Селина
Елф
Селина


Брой мнения : 337
Points : 164
Join date : 10.11.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде там...

Информация за героя
Име:: Селина
Раса:: Елфи
Години:: 111

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 7:48 pm

Селина тръгна да се рзхожда и докато се осъзнае вече бе на брега на езерото.Това място и навяваше доста спомени,все пак бе лубимото на родителите и,но сега имаше по важна работа от това да тъжи за семейството.Тя си мислеше за пътуването,което туко що бе завършило.Сели гледаше тревата и изведнъж се блъсна в някого и падна.когато стана тя видя,че пред нея стоят две елфки и един човек.Сели започна да се извинява:
-Много съжелявам,наистина!Стана без да искам!Не те видях!-Селина се притесни и изчерви...
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsworld.forumotion.com/forum.htm
Кейт
Елф
Кейт


Брой мнения : 29
Points : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Информация за героя
Име:: Кейт
Раса:: Елфи
Години:: 116

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 7:52 pm

Кей беше леко объркана. Много хора се събраха..
-Хей, добре ли си? - попита тя елфката, която се беше блъснала в нея. Тя се беше изчервила от притеснение.
-Приятно ми е, аз съм Кейт - усмихна се тя на Амарие. Изглеждаше много приветлива.. След това отново се обърна към другата елфка.
-Успокой се! Как се казваш? - зачака отговор на въпроса си Кейт.
Върнете се в началото Go down
Селина
Елф
Селина


Брой мнения : 337
Points : 164
Join date : 10.11.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде там...

Информация за героя
Име:: Селина
Раса:: Елфи
Години:: 111

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 8:52 pm

-Името ми е Селина!Но всички ми казват Сели или Сел!-Сели си пое дъх и продължи обърната към другата елфка:
-А ти не си ли Амарие?-Въпросът и бе странен,но Сел беше чувала за това момиче,а и по описанието което и бяха дали тази елфка доста прличаше на нея...
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsworld.forumotion.com/forum.htm
Amarie
Елф
Amarie


Брой мнения : 196
Points : 365
Join date : 03.08.2009
Age : 33
Местожителство : Deutschland

Информация за героя
Име:: Амарие
Раса:: Елфи
Години:: 100

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 9:21 pm

Амарие се учуди, че са я познали. По принцип не се задържаше много на едно и също място, а постоянно пътуваше, но й беше приятно, че някоя все пак я е познал.
- Ами, да. Аз съм - отговори на елфидата, която я беше попитала и й се усмихна приятелски.
- А ти си? - обърна се тя към човека, който беше с тях. Амарие се зачуди какво ли прави един човек сред елфите в Лотлориен. Дали не се е изгубил или може би търси приключения... Не знаеше. Щеше да е хубаво, ако той обяснеше.
Върнете се в началото Go down
https://the-middle-earth.bulgarianforum.net
Bobby
Човек



Брой мнения : 28
Points : 29
Join date : 03.08.2009

Информация за героя
Име:: Саймън Крос
Раса:: Хора
Години::

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 9:25 pm

-Аз съм Саймън Крос - каза със задоволство той.
-Виждам, че си очарована, че съм сред елфите, нека ти обясня. Докато скитах насам и натам и гонех едно животно, което да хвана за да го ям няколко дена срещнах елфидата Кейт. Запознахме се и тръгнахме да се разхождаме, когато срещнахме теб и другата елфида Селина. Случайно да се познавате трите? Може би и трите сте от Лотлориен?

ПП. Мисля си да се изчакваме и да се редуваме, така ще е най-честно спрямо всички, да сме един след друг Smile Надявам се да сте ме разбрали Smile
Върнете се в началото Go down
Селина
Елф
Селина


Брой мнения : 337
Points : 164
Join date : 10.11.2009
Age : 27
Местожителство : Някъде там...

Информация за героя
Име:: Селина
Раса:: Елфи
Години:: 111

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПет Ное 13, 2009 9:27 pm

-Аз сега се запознах и с двете макар,че Кейт съм я виждала,а за Амарие съм слушала!Много ми е приятно!Аз съм от Лотлориен а вие двете?-Селина говореше доста бързо и когато завърши си пое дълбок дъх...
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsworld.forumotion.com/forum.htm
Кейт
Елф
Кейт


Брой мнения : 29
Points : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 27
Местожителство : Бургас

Информация за героя
Име:: Кейт
Раса:: Елфи
Години:: 116

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeНед Ное 15, 2009 7:11 pm

-И мен ми е приятно, Селина - усмихна се елфката на новата си приятелка. Селина беше много красива и много мила. Амарие - също. Всички се държаха много добре към Кейт.
-Аз също съм от Лотлориен, родена съм и отрастнала тук. И все още съм тук - засмя се Кейт.
Върнете се в началото Go down
Amarie
Елф
Amarie


Брой мнения : 196
Points : 365
Join date : 03.08.2009
Age : 33
Местожителство : Deutschland

Информация за героя
Име:: Амарие
Раса:: Елфи
Години:: 100

Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitimeПон Ное 16, 2009 7:17 pm

- Аз само съм отраснала тук - каза Амарие. - По стечение на обстоятелствата се преместих да живея в Ломидол, но това място винаги ме е теглело и ми липсвало и когато мига винаги идвам насам. Никъде тревата не е толкова зелена и въздухът толкова чист както тук... - елфидата въздъхна и затвори очи. - Още виждам красотата на тази страна, когато владетелката Галадриел беше още тук, беше неповторимо. Но сега обикалям и не се спирам на едно място за дълго време. Постоянно опознавам нови места и съм щастлива от това...
Амарие пак се беше разприказвала, затова сега замълча и остави другите да говорят.
Върнете се в началото Go down
https://the-middle-earth.bulgarianforum.net
Sponsored content





Разходка по бреговете на езерото.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка по бреговете на езерото..   Разходка по бреговете на езерото.. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разходка по бреговете на езерото..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Middle Earth :: Средната Земя :: Средната Земя :: Лотлориен-
Идете на: